Козаки блог

НЕУКРАЇНСЬКІ КОЗАКИ УКРАЇНИ….

Июнь 17, 2013
Закінчився 2011 рік. Складне і неспокійна був час для всієї планети Земля —
урагани і цунамі на сході і в Америці, фінансові кризи Європи, урядові перевороти в Азії…
Не обійшла ця «смута велика» і численні загони українського козацтва.

В серпні 2011 в Україні було скасовано розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 жовтня 2000 року N395 (395-2000-г) «Про забезпечення діяльності Координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва».
30 грудня 2011 року Президент України Віктор Янукович
своїм указом визнав такими, що втратили чинність три укази:&#8470 — 1092 від 15 листопада 2001 року
«Про Національної програми відродження та розвитку Українського козацтва»,
&#8470 — 916 від 4 червня 2005 року «Про Раду українського козацтва» і&#8470 — 378 від 4 травня 2007 року
«Про заходи щодо підтримки розвитку Українського козацтва«.
Крім того, Президент підписав указ про припинення діяльності Ради Українського козацтва під керівництвом Президента України.

Тієї ж восени Постановою Кабінету Міністрів України створено новий Координаційна рада з питань розвитку козацтва в Україні.
Але вже скромніші, без приставки «УКРАЇНСЬКОГО» і під керівництвом адмірала флоту,міністра оборони України М.Б.Ежеля, заступника голови ради єпископа Конотопського і Глухівського Української православної церкви Московського Патріархату Йосипа і секретаря ради, добре відомого молодого чоловіка без певних занять, головного отамана Вірного козацтва А.С.Селиванова.
Голова Координаційної ради

М.Б.Ежель народився 19 жовтня 1952 року в селі Слобода-Ялтушкивская Вінницької області.
З 1993 року — у лавах Збройних сил України.
Указом Президента України від 6 жовтня 2003 року звільнений з військової служби в запас за станом здоров’я. Адмірал запасу.
11 березня 2010 року призначений міністром оборони України.

Заступник голови Координаційної ради
Єпископ Йосип (Масленніков Олексій Олександрович) народився 3 листопада 1978 року в селі Слободзея Слободзейського району (Молдова) .З 1992 року проживає на Україні. У 2004 році закінчив Білгородську духовну семінарію, а в 2006 — Київську духовну академію (екстерном) .Решением Священного Синоду УПЦ від 24 листопада 2009 року (журнал&#8470 — 61) призначений головою Синодального відділу у справах пастирської опіки козацтва України і духовно-фізичного виховання молоді.Рішенням Синоду УПЦ від 23 грудня 2009 року (журнал&#8470 — 47) звільнений від управління Запорізької єпархії і призначений єпископом Конотопським і Глухівським.


Секретар Координаційної ради
А.селіванов Відомий у православному середовищі як переконаний монархіст, прихильник етнічної чистоти російської нації, багаторазово «брав участь у вирішенні міжконфесійних конфліктів силовими методами,
Головний отаман&#171-Вірного козацтва&#187 -, Голова Київського&#171-Монархічного Центру&#187 -,
Член Президії і Голова Ради по роботі з козацькими організаціями ВКСОРС (26% 171#-Всеукраїнський Координаційної Ради організацій російських співвітчизників&#187 -).
Отже, що, власне, сталося? Зміна декорацій в нашому гетманско-маршальському козацькому водевілі, який 20 років не сходило зі сцени і користувався певним успіхом у простої публіки? Або щось інше, більш важливе для запорізького, реєстрового, донського казацтв, простих і справжніх українських козаків?Напевно, інше. Сучасному прагматичному керівництву України ці нескінченні ритуальні танці з булавою гетьманів і отаманів від козацтва нудні, нецікаві, і, головне, не затребувані! Далі роздачі потішних чинів і нагород не на що наше «козацьке керівництво» не здатна. Ну, не йдуть міфічні полиці і дивізії з арміями вірних козаків голосувати за «потрібного» кандидата в президенти, або народні депутаты.Ну, не хочуть силові відомства України разом з козаками проводити слідчо-розшукові заходи, регулювати дорожній рух, забезпечувати захист і охорону державного кордону України. Та й одного бажання цих відомств і служб недостаточно.Многие роки, безперервно «відроджуючи» історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій українського козацтва, ми остаточно забули, що КОЗАК — це не посада, погони, національність і прописка. Козак — це воля, це стан душі вільного Людини! Що буде далі? всі теж. Окремо за своїм куренів, полиць і всіляким казачествам будуть клонуватися козацькі маршали з генеральшами.Главный отаман Вірного козацтва А.Селіванов, як секретар Координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні, вирішить питання про участь своїх козаків у волонтерських програмах ЄВРО-12. Для цього до годівниці підтягнуться деякі «незалежние» козацькі организации.Епископ Йосип оголосить справжніми козаками тільки шанувальників православної церкви Московського Патріархату, інших…не справжніми! адміралу пану Єжелю і в міністерстві, напевно, є чим зайнятися . і час виборів народних обранців підійшло. А це шоу покруче президентських виборів буде! Усі при справі будут.Дальше дивись мої минулі повідомлення на цю ж тему : «Танці з булавою», «Післямова» і «все Це ми-козаки».Увы. Коло замкнулося…


P.S. Вчора ввечері опублікував повідомлення, а вранці дізнався про призначення нового міністра оборони України і, відповідно, нового голови Координаційної ради з питань розвитку козацтва в Україні.
Отже, знайомтеся:

Саламатін Дмитро Альбертович

Місце народження, освіта. Народився в Караганді (Казахстан) 26.04.1965 року.у 1989 році закінчив гірничий факультет Карагандинского політехнічного інституту за фахом «технологія і комплексна механізація підземної розробки родовищ корисних копалин». У 1991-м — курси перепідготовки кадрів Московського гірничого інституту за фахом «інженер-економіст».
Кар’єра. 1983-1985 рр. — служба в армії. Трудову діяльність розпочав з травня 1985 року на виробничому об’єднанні Карагандавугілля гірським робочим очисного вибою шахти им.Кузембаева.1989-1991 рр. — гірський майстер видобувного ділянки шахт «Сокурская» і им.Кузембаева Караганда (1991-1993). рр. — консультант спільного підприємства СИТЕК (Москва).
1993-1994 рр. — комерційний директор ЗАТ Російське паливо (Москва).1995-1996 рр. — головний експерт ЗАТ РОЛ (Москва).1996-1997 рр. — головний консультант компанії Милдер Інтернешнл лтд (Москва) .З 1998 року — радник президента Міжнародного гірського конгресу з питань взаємодії з Україною (на громадських засадах). З квітня 1999 року постійно проживає в Украине.2006-2007 рр. — народний депутат України V скликання від Партії регіонів (N88 у виборчому списку). Перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань науки і образования.С листопада 2007 оп лютий 2011 рр. — народний депутат України VI скликання від Партії регіонів (N86 у списку). Член Комітету з питань бюджету.у червні 2010-го указом Президента України Віктора Януковича призначений генеральним директором Державної компанії Укрспецэкспорт4 січня 2011 року указом Президента В.Януковича призначений гендиректором Державного концерну Укроборонпром, створеного постановою Кабміну від 29 грудня 2010-го.8 лютого 2012-го указом Януковича призначений Міністром оборони України (змінив на посаді Михайла Єжеля). Родина. Дружина — Наталія Саламатіна (1971 р.н.). Сини Дмитро (1994 р.н.), Олег (1996 р.н.), Степан (2002 р.н.) .При підготовці повідомлення були використані фото та інформаційні матеріали інтернету

You Might Also Like